GİZLİLİK & GÜVENLİK

Bu beyan KDC Grup’un gizlilik politikasını içerir. Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

www.kdcgrup.com.tr web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki GİZLİLİK POLİTİKASINI OKUDUĞUNUZU VE İLGİLİ GİZLİLİK POLİTİKASI HÜKÜMLERİNE İZİN VERDİĞİNİZ ANLAMINA GELMEKTEDİR.

(Kişisel bilgiler; ad, soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, bundan böyle kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır. )

Kurumsal web sitemizi ziyaret ederken websitemizdeki form alanlarını doldurduğunuzda paylaştığınız bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında, söz konusu üye kullanıcının haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacak, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmayacaktır.

Bunun dışında, websitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalar, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) ve demografik bilgilerinizi (yaşınız ve gelir seviyeniz) vermenizi gerektirebilir. Söz konusu bu kişisel bilgilerin haricinde firmamız, site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek müşteri ilişkileri platformunda yorumlayabilir. Kişisel bilgiler içermeyen bu alanda yapılan sayfa bazlı kullanıcı hareketlerine ait istatistiksel veriler, sizlere daha özel ve etkin bir deneyim yaşatmak amacıyla firmamız iş ortakları ile paylaşılabilir.

KDC Lojistik, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

KDC Grup, gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, KDC Grup herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilebilir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgileri, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına uyarlamak için kullanabiliriz. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır. Herhangi bir zamanda günlük, haftalık e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için,   ve   gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit edebilir ve bunu kullanabilir. IP adresleri ayrıca, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için iletişim sayfamızdan veya …… adresinden bize ulaşabilirsiniz.

FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

Ziyaretçi, Fikri Mülkiyet Hakkı’na uygun davranmayı kabul ve taahhüt eder. Fikri ve Mülkiyet hukukuna aykırı davranış ( sitede yer alan içeriklerin, resimlerin, marka ve logoların, videoların, tasarımların vs. izinsiz çoğaltılması, kopyalanması ve dağıtılması ve bu bapta sayılamayan ve fakat fikri mülkiyet hukukuna aykırı sair davranışların) halinde oluşacak olan tüm zararlardan üyenin sorumlu olduğunu taraflar kabul ve taahhüt ederler.

Site dahilinde erişilen her türlü resim, tasarım, metin html, logo vs KDC Grup’a ait telif hakları olarak adlandırılacak olup (KDC Grup’a ait telif hakkı veya 3. kişiden alınan telif hakkı) KDC Grup’a ait olan telif hakları başkaları tarafından alınamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz Fikri Mülkiyet Hukukuna aykırı davranılamaz.

UYGULANACAK HUKUK VE YETKİ

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, yorumlanmasında ve doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde yabancılık unsuru bulunması durumunda Türk Hukuku uygulanacaktır. İşbu sözleşmeden dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İstanbul Mahkemeleri (Anadolu) ve İcra Daireleri yetkilidir.

YÜRÜRLÜLÜK ve KABUL

“ZİYARETÇİ”ler ve “ÜYE”ler, işbu sözleşme hükümlerini “SİTE”yi kullanmakla kabul etmiş olmaktadırlar.