Başkan’ın Mesajı

Kubilay Doğanİş hayatına atıldığım 1995 yılından bu yana çalıştığım 3 farklı ülke, 3 farklı şirket ve 30 üzerinde farklı projede edindiğim tecrübe, kurulduğu 2012 yılından bu yana KDC GRUP’un dünya vizyonunda işler tasarlamasına ve he zaman yenilikçi yaklaşımları benimsemesine yol açtı. Bu ise bizim sürekli gelişim ilkesi ile hareket eden bir firma olmamızı sağladı.

Yıllar boyunca kazandığımız deneyim ve birikimleri modern çalışma metotları ve yeni inşaat teknolojileri ile birleştirirken kurmaya çalıştığımız güven ortamı; KDC GRUP olarak en önem verdiğimiz değer oldu. Güveni, ticari itibarımızın en vazgeçilmez değeri olarak gördük ve güvenilir olmakla hep onur duyduk.İş yapım biçimimizi; araştırmacı ve yenilikçi bakış açımız, uzun vadeli planlama vizyonumuz, güzeli arayarak estetiği göz ardı etmeyen tutumumuz, başladığımız her projeyi zamanında bitirme azmimiz, açık ve şeffaf yönetim anlayışımız ve faaliyet gösterdiğimiz alanlarda öncülük etmemiz şekillendirir.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sorumluluk bilincimizle, yapmış olduğumuz işlerin arkasında durmamız ve müşteri memnuniyetini sağlamamız bizim geleceğe güvenle bakmamızı sağlıyor.Yaptığımız tüm faaliyetlerin doğaya saygılı, yasal gerekliliklere uygun, yüksek kalitede, güvenli, fonksiyonel ve estetik unsurları bir arada barındıran projeler olmasına özen gösteriyoruz.Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla bir bütün olarak, hep daha iyisini yapma hedefi ile çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Bu hedefte yanımızda olan tüm paydaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimle…