Değerlerimiz

KDC GRUP İNŞ. TAAH. ENERJİ TUR. YAT. VE DIŞ TİC. A.Ş. kurulduğu günden bugüne kendisini başarıya götüreceğine inandığı değerlerinden asla taviz vermeden çalışmaktadır.

Değerlerimiz;

  1. Dürüstlük ve Güvenilirlik: Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uygun olarak çalışıyoruz. Yürüttüğümüz tüm faaliyetlerde müşterilerimize, iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve topluma karşı açık, şeffaf, güvenilir ve dürüst olma ilkesiyle çalışıyoruz.
  2. Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak için çalışıyoruz.
  3. Kalite: Doğru işi doğru zamanda ve uluslararası kalite standartlarında yapmak amacıyla kalite prensibi ile çalışıyoruz.
  4. Yenilikçilik ve Yaratıcılık: Müşterilerimize yenilikçi çözümler sunarak müşterilerimizin memnuniyet seviyesini yükseltmek için teknolojik gelişmeleri takip edip, ekonomik çözümlerle yaratıcı, yenilikçi ve dinamik projeler üretiyoruz.
  5. Takım Ruhu: En önemli kaynağımızın insan olduğunu bilerek, takım çalışmasına, fikirlerin paylaşılmasına ve birbirine destek olmanın gücüne inanarak çalışıyoruz.
  6. Çevre Dostu: Gerçekleştirdiğimiz projelerde çevreyi korumak ve doğal kaynakları en ekonomik şekilde kullanmak için çalışıyoruz.
  7. İş sağlığı ve İş Güvenliği: Tüm çalışanlarımızın hayatı ve sağlığının en büyük emanetimiz olduğu bilinciyle “sıfır kaza felsefesi” ile projelerimizi gerçekleştiriyoruz.